Myjki stacjonarne Nilfisk ALTO

Cześć.
Temat dosyć ciekawy, dotyczący stacjonarnych systemów myjek wysokociśnieniowych.
Nilfisk-ALTO ma kompletną linię rozwiązań stacjonarnych i stanowi godnego zaufania konstruktora instalacji wysokociśnieniowych. Jest firmą, która tworzy nie tylko tradycyjne produkty. Tworzy zindywidualizowane rozwiązania, tak by podołać wyjątkowym wymaganiom klientów. Może potrzebujesz myjki, aby zapewnić higieniczną czystość w masarni, kuchni czy zakładzie przetwórczym? A może chcesz oczyszczać elementy stalowe ze smaru w swojej fabryce? Myjki Nilfisk-ALTO można łatwo zainstalować w miejscu pracy.

Profesjonalnie zaprojektowany system rur zapewni łatwość podłączenia się w wybranych miejscach oraz zagwarantuje wielostanowiskowość instalacji. Systemy stacjonarne mają wiele zalet i są projektowane wyłącznie pod faktyczne potrzeby klienta. Mając system stacjonarny nie trzeba nabywać urządzeń mobilnych by dotrzeć do punktów, gdzie potrzebne jest efektywne mycie wysokociśnieniowe. Teraz wystarczy podłączać się do systemu rurowego wężem wysokociśnieniowym oraz pistoletem z lancą lub adekwatnym do zadania innym akcesoriom i zacząć pracę, w ciągu kilku chwil oszczędzając czas oraz pieniądze.
Kolejnym ważnym obszarem działalności Nilfiska są zewnętrze stacje myjni samoobsługowych.
Firma proponuje obszerną gamę maszyn nazwanych: Auto Booster, Solar Booster oraz Truck Booster. Konstruktorzy skoncentrowali się szczególnie na uzyskaniu takich jednostek, które zapewnią niskie koszty eksploatacji, solidność i znakomite efekty mycia. Co w efekcie sprowadza się do zadowolenia Konsumentów i wytworzenia zysków dla operatorów myjni.

 

myjka-cisnieniowa-truck-booster-107370830TRUCK BOOSTER to maszyna do pracy na świeżym powietrzu zaprojektowana z myślą o firmach flotowych, transportowych czy rzeźniczych. To myjnia samochodowa umożliwiająca czyszczenie m.in. ciężarówek, vanów, maszyn budowlanych, przyczep do przewozu zwierząt.

 

 

 

 

 

Kolejny produkt to AUTO BOOSTER. Został zaprojektowany na potrzeby klientów, którzy są zainteresowani inwestycją w samoobsługowe, zewnętrzne myjnie samochodowe. Komercyjne zastosowanie takich myjek na pewno podniesie prestiż stacji benzynowej. Na marginesie wspomnę że firma produkuje również komercyjne, zewnętrzne, systemy odkurzaczy samochodowych. Kombinacja konstrukcji ze stali nierdzewnej, kilku programów mycia, wyrzutnik monet, system zapobiegający zamarzaniu to główne elementy stacji Auto Booster. W modelu AUTO BOOSTER 5 M zastosowanoinnowacyjną silnik z technologią zasilania falownikoweg. Dzięki takiemu wyjściu zmniejszyła się liczba części wykorzystanych do jego konstrukcji a co za tym idzie kosztów serwisowania. Dodatkowo zmniejszył się poziom hałasu a podniósł komfort pracy.

Natomiast SOLAR BOOSTER to stacjonarma myjka gorącowodna zasilana gazem, zapewniająca świetne efekty mycia w wielu sektorach przemysłu. Stałe zasilanie paliwem gazowym redukuje potrzebę cyklicznego uzupełniania paliwa w zbiorniku.

Seria SOLAR BOOSTER G wyposażona jest w sprawdzone rozwiązanie techniczne kotła – EcoPower, dzięki czemu koszt podgrzania wody do pożądanej temperatury jest możliwie jak najniższy. Podczas ustawieniu temperatury na 60°C (wystarczajacej do standardowych aplikacji) kocioł pozostaje w trybie EcoMode zużywając znacznie mniej paliwa. Na pełnej mocy kocioł grzeje wodę do wyższej wartości, co umożliwia oczyszczenie powierzchni np. ze smarów lub tłuszczu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.