Myjki przemysłowe firmy Nilfisk ALTO

Witam
Firma Nilfisk-ALTO tworzy maszyny czyszczące, które są używane w wielu gałęziach przemysłu i oferuje ona szczególne rozwiązania dla każdego klienta. M. In. oferuje dużo rozwiązań i innowacji w przemyśle samochodowym. Bez względu na model samochodu czy też ciężarówki lub vana czy nawet autobusu. Jak i niezależnie od miejsca pracy, czy jest nim garaż, salon samochodowy czy stacja benzynowa, firma Nilfisk-ALTO zagwarantuje Ci żądaną czystość. Zróżnicowana oferta rozwiązań jawnie wspiera Twoje cele ekonomiczne, dba o wartość inwestycji, minimalizuje koszty konserwacji oraz natęża zyski.
Największe wymagania wobec sprzętu i ludzi stawia rolnictwo. Niezależnie czy jesteś hodowcą trzody chlewnej czy producentem wina, firma Nilfisk-ALTO oferuje trafne rozwiązanie dla każdego zadania. Dysponuje stacjonarnymi systemami do budynków gospodarczych i magazynów jak i jednostkami mobilnymi, które zdaja egzamin przy pracy na liniach produkcyjnych. Jak również na otwartych przestrzeniach czy przy myciu maszyn rolniczych. Od myjek ciśnieniowych poprzez odkurzacze przemysłowe i maszyny do mycia i zamiatania podłóg, do jednostek mobilnych po stacjonarne firma Nilfisk-ALTO może zaoferować produkty, które spełnią każdą potrzebę czyszczenia- z wystarczającą mocą do obsługi tego zadania.
Jednym z ich ciekawych wdrożeń jest niezależne zasilanie i użytek naturalnych źródeł wody. Są to cechy myjek ciśnieniowych firmy Nilfisk-ALTO dostosowanych do pracy w terenie. Zimno i gorąco wodne urządzenia zasilane benzyną- myjka POSEIDON PE  oraz zasilana olejem napędowym-  myjka ciśnieniowa gorącowodna NEPTUNE DE.

myjka-cisnieniowa-NEPTUNE-8-301001786

myjka-cisnieniowa-poseidon-8-301002535

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    NEPTUNE DE                                                      POSEIDON PE

Zdołają pracować tam, gdzie nie ma dostępu do prądu oraz dostępu do standardowych źródeł wody. Te myjki mogą pobierać wodę za zbiornika, studni a nawet rzeki, dzięki czemu doskonale nadają się do pracy w terenie. Myjki zasilane silnikami benzynowymi lub diesla i zdolne do czerpania wody ze zbiorników, rzek czy studni są doskonałym wyjściem do wykorzystania w rolnictwie i budownictwie. Wspaniałe połączenie wysokiej funkcjonalności i maksymalnej wygody, perfekcji technicznej i solidności. Znakomite rozwiązanie do każdego rodzaju czyszczenia- dostosowane, wydajne i ekonomiczne.
Budowa nowego budynku lub odnowienie starego wymaga zastosowania najbardziej efektywnych rozwiązań. A każdy dzień na budowie przynosi nowe wyzwania w zakresie zachowania czystości. Istotne do tego celu są profesjonalne maszyny o dużej siły przeciw najtrudniejszemu brudowi. Mocne i wytrzymałe myjki wysokociśnieniowe oraz odkurzacze  do pracy na sucho i mokro, wspomagane przemysłowymi zamiatarkami bezpyłowymi na podłożach o różnym ukształtowaniu i nawierzchni. Fabryka Nilfisk-ALTO, tworzy takie specjalistyczne maszyny odpowiadające potrzebom klientów z całego świata.
Również produkcja i magazynowanie stanowią wyzwanie. Hale wytwórcze, magazyny, obszary obsługi klienta, parkingi i biura wymagają regularnego sprzątania. Właśnie tutaj powstają najwyższe wymagania w zakresie niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności- firma Nilfisk-ALTO może im sprostać, ponieważ jako wytwórca rozumie szeroką wielorakość aplikacji czyszczenia, które muszą być wprowadzone na tym obszarze, jak również to, z jaką częstotliwością przebiega praca w oddziałach tego typu. Posiadając wiedzę i wieloletnie doświadczenie firma Nilfisk-ALTO jest w stanie sprostać tym dużym wymaganiom i konstruuje solidne maszyny o wysokiej, jakości i długiej żywotności, które zajmują najwyższe miejsca w światowych rankingach.