Akumulatorowe mininarzędzia Dremel

Najmniejszy z linii akumulatorowych szlifierek Dremel 7700. Wyposażony w akumulator niklowo kadmowy o mocy 7,2V. Delikatne, dopracowane urządzenie znajdzie użytek w pracach amatorskich i rzemieślniczych. Służy do grawerowania, czyszczenia i znaczenia z zastosowaniem małych frezów i narzędzi polerskich.

Miniszlifierka Dremel 8000 to niezwykle komfortowe i dopracowane pod każdym calem akumulatorowe mikronarzędzie. Zostało wyposażone bezstopniową regulację prędkości z górnym bardzo wysokim zakresem 35000 obr/min. Dzięki zastosowaniu akumulatora litowo jonowego można nim pracować stale bez konieczności cyklicznego doładowania. Ponad to akumulator można bez ryzyka uszkodzenia doładowywać w dowolnej chwili. Polecany do prac profesjonalnych i amatorskich.

Kolejna mini szlifierka Dremel 8100. Co nieco mniejszy silnik niż model 8000, ale również litowo jonowy, z całą pulą korzyści. Szlifierka utrzymuje moc przez długi czas pomimo braku ładowania, akumulator wystarczy naładować w godzinę. Ponad to Dremel 8100 został wyposażony w nakrętkę EZ znacznie usprawniającą zakręcanie i odkręcanie narzędzi. I płynną regulację prędkości. Wiadomości ze strony http://sklepdremel.pl/

W największym stopniu rozbudowane elektronarzędzie akumulatorowe Dremel 8200. Silny silnik o dużej sprawności, plus akumulator o dużej pojemności z zabezpieczeniem elektronicznym, pozwoli na niezwykle wydajną pracę. Przecinanie znacznych grubości lub frezowanie zgrubne nie będzie już stanowiło problemu. Dremel 8200 posiada jedno godzinną ładowarkę, bardzo fajny wyłącznik obrotów i samohamujący silnik.